| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa se intample ceva important pentru mine, in urmatoarea perioada.am foarte mari emotii si`mi doresc foarte mult sa iasa cat mai bine.as vrea sa merg la biserica si sa ma rog, maine sau poimaine.credeti ca e o idee buna? eu simt ca mi ar face bine.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca e o idee buna. Daca iti doresti mult ceva si acel lucru este ceva bun, care nu face rau altcuiva, Dumnezeu te va ajuta sa-ti implinesti visul.

| Arthur a răspuns:

Cu siguranta te va linisti si te va ajuta. Du-te cu inima deschisa si roaga-te sincer si cu toata increderea. Succes!

| Luori a răspuns:

Cu siguranta este o idee buna. Te va linisti si asa totul va iesi cum vrei tu :**

Si eu mai fac la fel, de exemplu ieri pe la 8 seara am mers la o biserica care am gasit`o deschisahee hee a fost bine :d

Parerea mea, cu siguranta trebuie sa mergi putin, asa sa fii doar tu si D`zeu.hee hee Iti va da incredere, liniste si. ai sa te mai calmezi putin laughing:*

| Alisa a răspuns:

Da. foarte bine. iti va da o stare de liniste, pace. te vei simtii mai impacata cu tine insuti. vorbeste cu Dumnezeu si el te va ajuta ca sa iasa totul bine. :*. bafta:*.

| NoName0011 a răspuns:

Este o idee nu buna ci foarte foarte bunahappy, fara nici un compromis imbracate si du-te!

| Daniutza a răspuns:

Cu siguranta ca este o idee buna. Daca te duci la biserica, iti cureti sufletul si prin aceasta cale, Dumnezeu o sa-ti indeplineasca visul dorit deoarece esti credincioasa.Nu oricine copil Cresti-Ortodox merge la biserica. Dumnezeu are grija si de acele persoane, dar credinciosii sunt putin mai "sus" decat ei.(parerea mea)

| symo_2617 a răspuns:

Sigur ca este o idee buna :X Dumnezeu are grija mereu de noi si ne indeplineste dorintele mai mereu:X eu te sfatuiesc sa mergi cat mai repede

| maya_7683 a răspuns:

Daca nu reusesti sa ajungi la o biserica, poti sa te rogi si acasa. Dumnezeu asculta rugaciunea ta oriunde ai fi.Roaga-te sincer si Dumnezeu asulta. El asculta mereu rugciunile noastre.Iti va da pace si liniste in suflet.Succes.

| primaru a răspuns:

Da te-ai linisti, dar mai bine te-ai spovedi, ar trebui sa zici cuiva ce ai pe suflet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru sfaturi.maine sau poimaine dupa scoala ma voi duce. sper sa iasa bine.