| iiooaannaa26061994 a întrebat:

V-ati imbracat vreodata de la second hand? de ce da? de ce nu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar haine de marca, pentru ca omul cand are bani are ce vrea la indemana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele haine de la second sunt pracitice, ieftine si bune sau chiar cu eticheta pe ele, dar altele sunt zdrente.Depinde si ceea ce cauti,ce-ti place etc.
In ceea ce ma priveste,da, mi-am luat, dar doar cu eticheta pe ele si de firma.
Cele de la Mall sunt mult mai scumpe si au preturi puse la misto(mie tot asa mi se pare big grin ).

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Multumesc pentru apreciere.

| marybully a răspuns:

Nu,pentru ca :
1. sunt la mana a doua
2.sunt urate
3.adica nu stiu cum sunt ca nu am fost niciodat
dar daca vrei sa te imbraci de acolo, nu te lua de pe noi, acum se poarta e criza omule!