| nadenika a întrebat:

V-ati simtit vreodata ca sunteti singuri? ca nimanui nu trebuiti? si v-ati dorit moartea macar o data? din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Da. Am avut o perioada in care ma rugam lui Dumnezeu sa ma lase sa fiu cu baiatul iubit sau sa ma ia la El. Plus ca mai aveam si probleme cu socializarea din cauza faptului ca mereu am preferat sa ma izolez. In momentul de fata peste prima dificultate am trecut cu bine(adica suntem impreuna si suntem foarte fericiti), insa din pacate nu pot spune acelasi lucru despre a doua,,,
Cu tipul sper sa se rezolve.
Tu ce probleme ai? Crede-ma, te simti mult mai bine dupa ce te descarci, chiar si "in fata" unui strain. Stii,,, ORICE problema are rezolvarea ei, mai putin moartea. Cu multa credinta poti trece peste orice!

5 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Dahappy... de multe ori.Pai din cauza lui taicameo de cele mai multe ori sau din cauza unui baiatlaughing

| DeeaLove4 a răspuns:

1.Da de foarte multe ori:-big grin

| LoveAgain a răspuns:

Da sincer cel mai tare imi doresc sa mor cand am crampe happy

| Ana98 a răspuns:

Din cauza baietilorlaughing

| Burcix a răspuns:

Moartea tio doresti cand nu sti ce sa mai faci.sunt persoane care ar da orice sa mai traiasca iar altele se sinucid.fa ceva constructiv in timpul in care te gadesti cat esti de singur.