| Daysukki a întrebat:

Va implor, m-am saturat ce sa mai fac?< ajutor! toata ziu stau la pc pe diverse chestii non-stop, chiar n-am ce face, asc muzica si ma joc sau stau pe TPU. altceva nu mai am ce sa fac, sau cant la pian dar ma plicti la un moment dat. vreau sa ies pe afara dar n-am cu cine. prietena mea cea mai buna toata ziulica sforaie, am mers pe la ea si taica-sau mi-a zis ca doarme de vreo 4 ori, si naiba sa-l ia si pe el ca nici nu cred ca i-a zis ca am trecut pe acolo. toata ziua stau la pc ce sa fac, serios? vreau sa ies afara dar cu cine? prietena mea ma chema pana acum ea afara si nu vroiam eu acu este inveres de cate ori incerc s-o tarasc afara spune ca "nu pot ca dorm, am fost cu iubi aseara, sau nu pot ma gandesc la iubitu' meu " si tote rahaturile astea, ma irita fraza asta " ce noroc pe tine ca n-ai iubit, ca nu suferi " da' dracu s-o iei si pe ea, si alti prieten n-am, deca vreti adevarul, ea e singura mea prietena, adica na mai am dar au alte interese, toti imi spun ca vai ce noroc pe capu' meu ca n-am iubit, ca ar vrea sa fie in locu mea, dar ce-i asta in *** chiar daca n-am asa ceva, dar pe bune ce naiba e cu fraza asta, vor sa se laude si n-au cui? ma doare-n pix ca n-am si nici nu vreau sa stau toata ziua ca proasta sa ma gandesc la baieti, nu-i stilu' meu si in plus eu sunt ca si un baiat nu ca o fata. is baietoasa dar acu pe bune mai am putin si imi dau foc! ce *** sa fac? pe voi nu var enerva fraza asta "" pe mine da

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Hai cu mine pe afaralaughing de unde esti?
Apropo si eu ma cam plicti chiar daca mai toata ziua fac sport deobicei...imi place si cum gandesti laughing bravo

| LotusRadioactiv a răspuns:

Pai ai putea sa te inscrii in diverse activitati extrascolare. De exemplu, practica un sport care iti place, du-te la cercetasi, inscrie-te in diverse grupuri ecologiste, iar astfel iti vei face prieteni si te poti intalni cu ei ca sa petreceti mai mult timp impreuna happy. Si eu am avut probleme de genul asta, dar trebuie deocamdata sa ma acomodezi, ca sunt in clasa a 8-a si am examenele pe cap, asa ca trebuie sa ma concentrez mai mult pe invatat. Bafta in continuare happy