| Pumba a întrebat:

Va iubiti patria? Din ce motiv? Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Da o iubesc foarte mult. din mai multe motive. in primul rand aici m-am nascut
avem traditii frumoase
limba e usor de vorbitlaughing
desi este condusa cam prost nu putem invinui patria
am fost in cateva locuri din tara sunt superbee daca as putea as vizita fiecare loc din taralove struck
o iubesc pentru ca imi place
o iubesc pentru ca e patria mealove struck

si sunt multe alte lucruri dar nu pot sa le scriubatting eyelashes

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Din patriotism - cel mai bun motiv (pentru ca esti roman)!

| Adry05 a răspuns:

DE cand a fost numit tutu "cel mai talentat roman", n-o mai iubesc deloc.

| lariisa99 a răspuns:

Da.pentru aici m-am nascut si este o tara frumoasa si vesela, pentru ca are o cultura si traditii frumoase

| GiuliaLuvJudasPriest a răspuns:

Pentru că aici m-am născut.Aici e locul meu, al tuturor.