| blue95 a întrebat:

Va parea putin absurd insa imi place de un baiat >8-. La scoala sta in fata colegei mele de banca. dar la absolut fiecare ora fara sa ii fac nimic se intoarce la banca de vreo 10 ori si imi zambeste.Precizez nu-i fac absolut nimic.imi zambeste cu un zambet >unic8-. colege toate imi zic ca ma place ca altfel nu ar fi asa insistent cu zambetele. Uneori pe messenger ma intreaba ce orar avem alte chestii din acestea prostestioh go on. dar inainte intreaba pe colegul sau de banca iar apoi ma intreaba si pe mine acealasi lucrustraight face. nu stiu ce sa credbig grin voi ce ziceti?batting eyelashes. Funda xD; x

Răspuns Câştigător
| LLO a răspuns:

Eu zic happy ca e posibil. sa te placa :d daca insista asa de mult.Incearca sa ai o discutie mai deschisa cu el

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ce sau cine te impiedica sa vorbesti cu el pe aceasta tema? Bate si tu un apropo, intra si tu in discutii cu el. Nu ai nimic de pierdut, poate o sa-si deschida sufletul in fata ta.

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Simplu!
baietii sunt ciudaaatiiii! O. o
nu poti intelege ce vor![sorrs baieti parerea meatongue]