| anonim_4396 a întrebat:

Heei.
Ok, deci m-am mutat la alta scoala si imi place de un tip
si da, nu am mai vorbit cu el pana l-a mutat diriga in fata mea si se intoarce, imi place ca se baga el in seama si ma intreaba chestii despre mine si zambeste. Aseara l-am bagat in seama pe facebook si am vorbit cam 2 ore. A da, si in prima zi de scoala am luat manualele, le-am scapat si el m-a ajutat sa le ridic laughing) Faza e ca sunt mai timida in realitate si chestii, cum sa-l bag in seama? O sa incerc sa ma mut in banca cu el daca reusesc laughing si stiu ca o sa ziceti ca du-te pur si simplu si zi buna ce faci. gandesc si eu de obicei asta dar dupa aia apare cineva cu care sta si nu-l mai bag in seama.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bine astepti sa faci 18 ani, nu e vremea de prostii acum.

| neutrino a răspuns:

Incearca si scapa mereu cate ceva pe jos, atunci cand el este in preajma ta.