| inadequate a întrebat:

Va rog, am mare nevoie de ajutorul vostru!
Parintii imi pot asculta convorbirile la telefon?
Uitati cum sta treaba: eu sunt pe abonament Orange si de vreo doua saptamani vorbesc foarte mult cu un tip la telefon insa am grija sa sterg toate apelurile si mesajele astfel incat sa nu vada.
Intrebarea mea este, daca ei intra pe site-ul Orange (au ei o optiune pentru a vedea apelurile) sau daca suna la Orange pot vedea convorbirea mea cu el?
O pot asculta exact? Mi s-ar ruina viata daca ar afla de el si mai ales CE vorbesc eu cu el. Va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Păi nu pot asculta conversația, dar pot cere, atunci când plătesc factura, un desfășurător al apelurilor, adică toate numerele pe care le-ai apelat tu și pe care le-ai primit, vor fi acolo, de câte ori ai vorbit cu un anumit număr, cât și minutele și ora la care ai vorbit. Baftă!

8 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Da se poate,de aia nu e bine sa vorbesti la telefon, probleme importante sau treburi importante.
Imi pare rau pentru tine,, dar asta e @funda?~

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Da. pot afla. se uita pe factura la ora si cu ce nr de tel. ai vorbit si appoi suna la Orange si cere convorbirea respectiva si ei o pot aculta. Bafta! Vb pe mess sau altundeva.telefonul nu e sigurwinking

| PisyKiss a răspuns:

Nu cred ca pot sa afle convorbirea ta cu acel tip,doar cu cine vb.Dar ar fi mai bine, daca nu l-ai vz nici o data, sa nu mai vb in veci cu tipul acela!

| alex_4140 a răspuns:

Se poate vedea si pe factura

| andrei213 a răspuns:

Inteligentule pe factura vezi cat ai vb cu cine ai vb nu ce ai vorbit ca ne e factura din anul 3000

| CinevaNecunoscut13 a răspuns:

Nu pe sait.Dar daca ai abonament odata cu factura iti da o lista unde parinti tai pot vedea la ce numar ai sunat sau ai fost sunata, data ora si timpul convorbitii, la fel si la mesaje.

| TedZzDelete a răspuns:

Ce ai vorbit cu el nu prea pot afla iar pe factura arata doar cate apeluri ai dat sau sms... iar daca faci in asa fel incat sa nu le dai de banuit atunci poti sta linistita

| TedZzDelete a răspuns:

Daca nu le dai de banuit nu se vor interesa si oricum nu pot asculta convorbirea ta cu el iar pe factura poate veni doar nr apelurilor date sau sms-urilor ...deci stai linistita convorbirea nu o pot asculta oricum. iti urez bafta