| luci12nf a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor! funda! scuze daca nu e intrebarea la categoria asta!
deci am o chestie dificila! am intrat in clasa a5a si au venit mai multi colegi noi... printre care o fata draguta care e de treaba si imi place mie de ea...si nu stiu parca si ea ii place de mine pentru ca parca se comporta alfel cu mine. deci asa si am cautat compatibilitatea intre zodi. eu varsator si ea scorpion si apoi zice ca e compatibilitatea e redusa! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Fii dragut cu ea, acorda-i atentie apoi invit-o sa va plimbati! Nu baga in seama toate tampeniile de zodii! bafta!

12 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @luci12nf!
Lasă astrologia pentru mai târziu, este o ştiinţă complexă- nu contează doar zodia ci li ascendentul (care se determina în funcţie de ora naşterii)- cu alte cuvinte nu te complica inutil.
Prietenia nu ţine cont de zodie.
Mari succese şi o zi cu zâmbet să ai!

| Aηdεεε a răspuns:

Nu te increde in zodii prea mult happy; nu spun decat minciuni. Daca voi vedeti ca va potriviti, asta e! nu va mai luati dupa orice prostie aparuta in ziar happy

| luci12nf explică (pentru Aηdεεε):

Scuze daca puteam iti dadeam si tie raspuns castigator!

| Aηdεεε a răspuns (pentru luci12nf):

Stai linistit! happy nu's " dupa fundite " laughing

| Agradável a răspuns:

Sa-ti bagi in ea de compatibilitate... mai ai de invatat la capitolul dragoste si ai sa vezi ca nu totul se reduce la compatibilitatewinking

| luci12nf explică (pentru Agradável):

Ma eu stiu foarte mult despre asta dar am vrut sa va dce ziceti caci nu stiam ce sa fac! stiu ce sa ii zic unei fete etc!

| luci12nf explică:

Pai faza e ca am o sora si e tot scorpion si nu ma inteleg bine cu ea decat cateodata...deci?

| Aηdεεε a răspuns (pentru luci12nf):

Cateodata...

Aceasta, dragul meu, se numeste autosugestie.

Dar am o intrebare, tu chiar crezi atat de mult in zodii?, si daca da, de ce?

| luci12nf explică (pentru Aηdεεε):

Pai nu stiu...ti-am spus ca sora mea e tot scorpion si nu ma inteleg bine cu ea. deci pot sa ma inteleg bine cu fata asta?

| Émimα a răspuns:

Nu terbuie sa te ei dupa zodii sau alte chesti luate de pe internetoh go on! Daca voi va iubiti ce conteaza combatibilitatea zodiilor! Incearca sa stai mult timp pe langa ea! Fai complimente discrete! Ai putea pune un prieten/prietena comuni sa o intrebe ce parere are de tine, cand ii e frig fii amabil sa o incalzesti si asa ea isi va da seama ca o placi si daca si ea te va place va reactiona pozititv la gesturile tale!:d
Succeshappy

| luci12nf explică (pentru Émimα):

Pai da dar trebuie sa o iau treptat... mersi mult