| djmaxtor007 a întrebat:

Va Rog, E urgent! Vreau Sa Raspunda Doar Cei Amabili Ca Alftel Nu Reusesc! Ceas Daca Ma Uit La Ceas E Foarte Tarziu! Bun, Acum... Eu Am Aflat Ca O Fata Ma Iubeste, Si Eu Am Fost Emotionat Cand Am Aflat. Bineinteles Ca Si Eu Am Sentimente Pentru Ea, Dar Inca Nu Ne-am Intalnit! De 3 Zile Ma Chinui Asa, Stau Pe Gol Cum S-ar Zice! Ma Obsedeaza, Dar Nu Chiar Mult... Mai Adaug Ca ne Cunoastem Si ne-am Mai Vazut, Dar Pana Acum Nu Erau Chestii De Genul Asta! Ok Astept Raspuns!

4 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Astea sunt emotiile dinaintea fluturasilor, deja ai inceput sa te indragostesti. Si nu sti cum sa faci sa fie bine... Dar de ce nu vrei sa incerci o relatie cu ea? Nu se intampla nimic. O inviti la un suc, sau la o plimbare, va spuneti ce simtiti unul pentru celalalt, va cunoasteti mai bine etc etc. Sa nu cumva sa nu iesi, pentru ca iti spun din proprie experienta ca o sa iti para rau mai tarziu ca n`ai incercat, o sa ramai cu indoiala. Sti vorba aia: mai bine sa iti para rau ca ai facut si ai gresit decat sa iti para rau ca n`ai incercat.

| IonelaNela97 a răspuns:

Buna seara,ii poti castiga pritenia sa devenitii amicii si pe parcurs sa ii spui ca vrei mai mult,daca e genul de fata deschisa spune-i ca o iubesti si ca vrei sa fi cu ea, dar daca sentimentale tale sunt "intre" cum s-ar zice nu se merita sa vb cu ea, doar daca vrei sa obtii ce vor majoritatea daca sti la ce ma referhee hee trebuie sa o iubesti mult la fel si ea! probabil ca si ea teplace eu zic sa vorbitii! Si fa-ti curaj si spune-i ca o placiwinkingIndiferent de rezultat!

| djmaxtor007 explică:

Multumesc Mult, Fetelor! Va Respect! >:d

| 07noi2 a răspuns:

Asa, si ce mai astepti? Fii "barbat" si vorbeste cu ea. Te asigur ca asta asteapta. Cand unei fete ii place un baiat asteapta ca el sa faca primul pas, nu fii genul "timid" o sa o racesti prin chestia asta! happy