| anuscha997 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie ce as putea sa scriu pe pangliga unei prietene din a VIII-a? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la motivele pentru. care ti-e prietena, ce calitati ale ei te fac s-o ai ca prietena si noteaza-le, ex. daca este sincera, poti scrie pentru. o prietena sincera cu drag Anuscha, ceva de gen oricum sunt baiat si nu am facut asa ceva. Multa inspiratie-ti urezwinking

6 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

8 cuvinte care ar caracteriza o...batting eyelashes 8 pntr ca sunteti in clasa a8a crying ce nasol k va despartiti... sper sa mai tzii legatura cu catziva din colegii cu care te ai inteles mai bine.

| Kyky a răspuns:

O urare de bine, in orice caz. Orice i-ai scrie, atata timp cat vine din sufletul tau, este ceva special.
Sau ai putea scrie un fel de poezie.
Ca exemplu:

O vei gasi, poate-ntr-o zi,
Intr-un ungher, de mult uitata,
O vei lua, o vei privi
Si ai sa zici: "A fost odata!". happy

| Cryss a răspuns:

Pai un citat dragut si amuzant nu ar strica :D, mie imi plac foarte mult legile lui Murphy : http://www.link.ro/murphy/.
Sugestii din citatele lui care mi-au placut : ~ Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini.
~Ideea este sa mori tanar, dar cat mai tarziu posibil.
~Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.
~Sunt milioane de insi care tanjesc dupa nemurire, dar care nu stiu ce sa faca intr-o dupa-amaiaza de duminica ploioasa.
~Cine rade la urma, gandeste mai incet.
~Chiar si paranoicii au dusmani.
Eternul : Zambeste, maine va fi mai rau :)).
Uita-te la viata de zi cu zi si generalitati pe site-ul care ti l-am dat :D.

| anuscha997 explică:

Denim...
Eu sunt in clasa a5a
Doar ea e in a8a:X

| laura_3808 a răspuns:

Screi o amintire sau cv legat de voi 2 sa-si aminteasca cu drag peste ani de prietenia voastrahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Don´t worry, be happy!