| FeelLove a întrebat:

Va rog mult ajutati`ma. Sunt pur si simplu disperata! Am cateva kg in plus, multa grasima in zona abdomenului si o obsesie pentru greutate. Simt ca nu mai suport! Va rog sa imi dati o dieta, pe termen lung daca se poate. Sa fie un program strict, pe zile. Nu e neaparat ca dieta sa fie gen "-10 kg in 2 saptamani". Va rog sa dati o dieta cat mai buna, poate chiar una care a urmat`o o prietena sau voi. Ajuta`ti`ma va rog!

2 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Mult sport abdomene,nu mai manca prajeli, paine,dulciuri, fara alcool, un program de somn normal; a si nu manca dupa ora 19:oo

Nu mai fii asa stricta,dura cu tine, nu-i capat de lume daca ai un kg in plus, fii mai calma si invata-te sa te iubesti asa cum esti! sad:*

| iseewhatyoudidthere a răspuns:

dietele creaza si dependenta. si e posibil ca dupa o dieta organismul tau sa respinga alte mancaruri. Iti propun 5 mese usoare pe zi in portii mici, acompaniate de fructe (grapefruit). nu face exercitii fara sa mananci sanatos, vrei sa scapi de grasime, nu sa o transformi in muschi si sa arati ca un atlet. By the way, iti recomand salata si varza. Dar ai grija ca varza consumata pe termen lung fara alte alimente creaza probleme cu stomacul. multa baftabatting eyelashes