| εїз Ir εїз a întrebat:

Va rog, o intrebare cat se poate de serioasa.Cat costa un detartraj dentar si ce stiti despre el.doare.nu doare...in ce consta mai exact. trebuie sa faca sora mea si. ar dori sa afle mai multe detalii.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| alice_5598 a răspuns:

Nu stiu exact cat costa.cred ca in jur de 50ron. dar depinde de fiecare cabinet stomatologic. Teoretic nu te doare.Decat daca ai probleme cu gingiile.atunci te doare putin.Detartrajul consta in indepartarea tartrului de pe dinti si trebuie facut de 2 ori pe anhappy

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

100 lei
nu ar trebui sa doara

| alexutsuuu a răspuns:

Mama a dat pe un detartaj si pe un periaj dentar 100 lei.Deci, in jur de 60-70 de lei.

| sebi8 a răspuns:

Un milion costa pa