| CNfan a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am o pagina de facebook de 4k si admin mai este decat un prieten foarte bun de al meu. Problema este ca aproape in fiecare zi cineva posteaza lucruri in franceza (sunt sigur ca nu e prietenul meu) iar cand dau sa vad cine a postat acel lucru imi scrie ca l-a postat groupages. M-am uitat sa vad daca e la admini acest groupages dar nu e. Va rog sa ma ajutati. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il blochezi ca pe un simplu utilizator facebook.

| CNfan explică (pentru anonim_4396):

Nu pot. Nu pot sa ii accesez profilul doar imi arata ca e postat de el. crying( m-am saturat sa ii sterg postarile. Cred ca am luat si dislike-uri din cauza lui

| anonim_4396 a răspuns (pentru CNfan):

Casa blochezi pe cineva, nu trebuie sa ii accesezi pagina.La setari in facebook, la block scrii numele lui sau paginii. Nu iti va mai putea scrie.nu iti va mai putea el accesa pagina. Practic nu o gaseste. Sunt acolo niste setari de confidentialitate.

| CNfan explică (pentru anonim_4396):

Ok o sa incerc si daca merge iti dau funda