| MaraB12 a întrebat:

Sunt in clasa a 6-a si plac mult un baiat! Dar el e prieten bun cu prietena mea si o place. Si ea il place pe el. Dar si cu mine se intelege bine, doar ca nu prea vorbim foarte des, desi cand are nevoie de ajutor vine la mine! Si nu stiu ce sa fac! Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Andersann a răspuns:

Eu zic sa ai grija, mai ales daca el o place pe prietena ta si ea pe el...s-ar putea sa fii nevoita sa alegi la un moment dat, prietena ta sau pe el, ceea ce nu o sa fie usor.Ah, si inca ceva ..nu incerca sa bagi strambe, fii naturala. Mult succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LUTTY a răspuns:

Eu zic la clasa a sasea nu-ti trebuie prieten de suflet, doar amici ar trebui sa discuti cu mama ta problema asta sa stii ca in general parintii sunt cei mai buni prieteni...