| funyartist a întrebat:

Va rog sa mă ajutati! Mă cert cu mama in continuu mere parca ea se da mare si tare in fata mea si când vine tata acasă sta ca rănită si normal ca tata o pupa in fund si spune " vai da ce ai patit, da lăsa ca trece si tot ASA"
si ea mă pune pe mine sa spală vasale, sa dau cu aspiratorul, sa sterg praful sa ud florile (chesti usoare pe care le fac) dar tata plătește o femeie sa ne facă curat. Si aia dacă spun "gata, gata" urla bă da urla de nu se mai poate si mama mă pune pe mine sa fac ce trebuie sa facă ea (femeia aia) si femeaia aia si mama stau bine mersi ca proastel si vorbesc bine mersi si seara când vine tata acasă iar se da rănită ca vai nu știu ce am mai făcut eu am 14ani

Răspuns Câştigător
| Deuuh a răspuns:

Filmeazo cand urla la tine sau cand te pune sa faci treaba si ii arati lui tatal tau happy(cea mai buna dovada big grin)

4 răspunsuri:
| alinutza92r a răspuns:

Hmmm,ciudat,poti sa filmezi toata treaba dar nu stiu cum de vei reusi si apoi sa ii dai filmarea tatalui tai, sau pur si simplu il iei de o parte pe tatal tau si ii explici situatia

| Bubbles1218 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu tatal tau, dar e aiurea ca mama ta sa se gandeasca doar la ea, sa posteze ea ca victima,ar trebui sa fie de partea ta,sa fii tu cea rasfatata,nu sa faci curat. Ar trebui sa lase femeia aceea sa faca curat,nu tu! Pune o camera de filmat pe masa,sau intr-un dulap unde sta ea de obicei si iti da "ordine" apoi ii arati tatalui tau cum face ziua, iar apoi cand vine el, e nevinovata. :*

| funyartist explică:

Asi vrea dar ea a picat examenul la facultatea de arhitectura si e Cică la ea in depresie si ori ce asi face nu Mercedes tata o aparapara pe ea si câte data mă înțeleg de minune cu ea dar când spun odată nu vrau nu imi place saunu pot se decanseaza si face tot ce amdescris sus am simțit nevoia de a spune cuiva ce mi se întâmpla si va multumesc din inima ca va pasa ASA chiar dacă nu ne cunostem

| anonima312 a răspuns:

Salut! La varsta asta cam toti adolescentii au oare cum conflicte cu parintii sau rudele, dar totusi cred ca este si vina ta si a paritnilor tai care degeaba platesc o femeie sa faca curat cat timp tu impreuna ca mama ta ati putea face acest lucru. Ar fii mai bine daca tu ai lasa putin de la tine si tia-i respecta parintii putin mai mult (parerea mea).Dar traesteti viate cum vrei.