| GeorgyIubitzicaTa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati :trebuie sa fac ceva pentru revista scolii dar nu stiu ce ...cine are vreo idee sa - mi spuna plz
La cea mai buna idee dau funda iar la ceilalti folositor, inteligent plzzzzzzzzz ajutati-ma

1 răspuns:
| Mirυnα_5003 a răspuns:

Trebuie sa faci ceva si pe placul fetelor si pe al baietilor thinking

Ai putea avea o rubrica despre sporturi (baietii prefera fotbalul) si una despre muzica, pentru fete, cu artisti gen Justin Timberlake, Bieber, d'astia in voga.
Succes happy!