| anonim_4396 a întrebat:

Va rog vreau si eu statusuri sau mesaje de astea de suferinta gen atunci cand iubitul tau te chinuie te face sa suferi si tu il ieri mereu si mereu el repeta si ma rog sper ca ati inteles ideea daca nu vreti sa scrieti prea mult ar fi mai bine sa lasati doar sursa si intru eu pe site ul respectiv multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| tatiana19 a răspuns:

Mai bine pui un status ca esti happy si atunci o sa i fie ciuda de moare ca se gandeste ca esti indiferentahee hee