| Roliii a întrebat:

Va salut! Am probleme de intr-un fel,de la un moment dat aia cu care ieseam in fiecare zi si ies odata pe an si vb rar,de catre nimeni nu sunt niciodata cautat si nici intrebat daca mai traiesc sau nu,nimeni nu ma baga in seama cand vorbesc,as vrea sa ies cu prietenii dar sunt refuzat de cei care n-ar incerca sa ma umileasca daca ies cu ei,de prietena sa nu mai vb,nimic nu mai merge bine,aveam umorul dezvoltat acum nu mai e ce a fost,acum ceva timp dadeam maxime peste maxime cand cineva incerca sa-si bata joc de mine acum nu mai am deloc idei,, sunt disperat si nu vreau sa innebunesc si nu mai stiu ce sa fac, Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu stii sa socializezi cu nimeni. Mi-am dat seama numai cand ai scris de „aia cu care ieseam in fiecare zi ". Ce e „aia"? Daca la fel vorbesti de sus, cu toti cunoscutii, nu ma mira ca nu ai pe nimeni apropiat. Revino cu picioarele pe pamant si sa vezi ca se schimba treaba.

| Roliii explică (pentru darrio2007):

Aia=prietenii; nu ti-am cerut critica ci sfatul

| darrio2007 a răspuns (pentru Roliii):

Stiam la ce te-ai referit. Daca erai atent vedeai ce sfat ti-am dat.

| Emanuelabravo a răspuns:

Incearca sa-ti faci prieteni noi