| SovietMarshalPeter a întrebat:

Va-ti saturat de oameni care critica dar nu se vad pe ei.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,m-am saturat dar ii ignor si imi vad de viata mea

| William a răspuns:

Nu, nu ma deranjaza sa imi vad greselile pentru ca pe viitor pot sa le evit.

| Pricked a răspuns:

Te-ai saturat de oameni care nu stiu sa scrie?

| SovietMarshalPeter explică (pentru Pricked):

M-am saturat de cei care nu raspund la intrebare si comenteaza fara sa se uite la ei,adica sa fim seriosi,vedetiva pe voi insiva,si ica ceva,astia cu facebook-ul lor o prostie pariez pe tot ca asa vorbesc acolo ca la ciurda vacilor,mi-am si sters contul, na mai dau alte explicati, pot spune doar ca acolo daca pui o poza ca ai fost pe everest nu-ti dau nici un like, dar daca pui ceva de genu"A sal ce tr o fost ast la dicotect"iti dau vreo 150, si oricum de prima data nu mi-a prea placut, ai detalii la acest clip http://www.youtube.com/watch?v=s-yvaYwqNWg

| Pricked a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Cum de ai ajuns sa vorbesti de facebook?

Daca puneai si tu mai multe virgule, intelegeam si eu mai repede ce-ai scris.

| William a răspuns (pentru Pricked):

Da. Asta e cel mai bun raspuns pe care l-am citit in ultimele 6 luni, si cel mai amuzant.

| Mădă0611 a răspuns:

Bula statea pe o banca in parc si manca toate bomboanele primite de ziua lui. O batrana se apropie de el si ii spune:
- Fiule, nu stii ca daca manaci atatea bomboane o sa ti se strice dintii, o sa ai acnee si o sa ti se faca rau?
- Bunicul meu a trait 105 ani! raspunde Bula.
- Si manca cinci bomboane dintr-o data? intreaba batrana.
- Nu, raspunde Bula, dar isi vedea de treaba lui. devil

| Dariusuu a răspuns:

Daa.

Dar nu le prea dau imortanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar sunt comici, cand ii trollezi, se blocheaza si nu mai stiu ce sa spuna laughing.

| ruWssOiaLnF a răspuns:

Daaaaa...da se pare ca indiferenta face totul mai usor de suportat...

| isee a răspuns:

Si daca ne-am saturat ce putem sa le facem noi? Putem doar sa ne vedem de viata noastra si sa ii lasam sa faca ce vor ei. happy