| lorennnna a întrebat:

Vaaa roogggg foarte urgent va rog mult de e tot! biletul la tren il poti lua pe loc sau faci rezervare inainte? e mai scump daca il iei pe loc? daca am carnetul de elev dar nu e vizat se ia in considerare? multumesc funda si vot

Răspuns Câştigător
| Clawd3lw a răspuns:

E la fel indiferent cand il iei iar in legatura cu carnetul: nu te ajuta deloc puppy dog eyes
Numai bine!

| lorennnna explică (pentru Clawd3lw):

Mersi mult claudiu. dci e acelasi pret daca il iei atunci sau inainte nu? stiam ca elevilor li se face o reducere la pret, oare trebuie neaparat vizat?

| Clawd3lw a răspuns (pentru lorennnna):

Da e la fel. Si da, trebuie neaparat vizat.
Cu placere :*

| lorennnna explică (pentru Clawd3lw):

Si unde il pot viza avand in vedere ca e vacanta si nu gasesc directorul scolii mai ales in weekend? as putea lua un alt carnet al altei persoane vizat sau trebuie sa prezint si buletinul sau ceva? exista posibilitatea sa nu mai fie locuri intr-un tren ca vreau sa plec la o anumita ora alaturo de alti prieteni?

| Clawd3lw a răspuns (pentru lorennnna):

Pai nu cred ca poti face asta. Directorul pune stampila doar daca are si poza.

| lorennnna explică (pentru Clawd3lw):

Si mi-l poate viza altcineva? ca pe director nu cred ca il voi gasi. secretara ppate sau alta idee?

| Clawd3lw a răspuns (pentru lorennnna):

Nu cred. Cand se vizeaza e si semnatura lui. Dar poate il gasesti mai ales ca urmeaza inscrierile la liceu si trebuiesc date hartiile necesare dosarului.