| CandyTetris a întrebat:

Vad foarte multe intrebari de gen "e dragut cu mine, credeti ca ma place?" sau "ma tot baga in seama si vorbeste cu mine, oare ma place?". Am 2 intrebari:
1:Cum ajung fetele astea de la cate-un salut in fiecare dimineata sa creada ca baiatul respectiv e indragostit de ele?
2big grine ce numai fetele patesc asta? Am vazut prea putine intrebari de gen puse de baieti...

Răspuns Câştigător
| CocolinnoCP a răspuns:

Pentru ca noua ne place sa credem in tot felul de fantezii. si ne place sa ne facem sperante!

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Faza e ca toate copchilele pun intrebari de genu asta pe site, ca sa FRECE LUMEA CU PROSTIA LOR x(
de ce dracu!; nu cauta pe net sfaturi si alte chestii, si pun aici intrebari x(

| Sultana_4823 a răspuns:

Rwespectivele fete inca's micute si nah, inca nu le duce mintea.