| anonim_4396 a întrebat:

Vara asta as vrea sa slabesc. Pute-ti sa`mi da`ti ceva sfaturi`?

P.S. Fara dieta

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Alearga! E cel mai simplu mod de a te mentine in forma.Trebuie sa alergi de 5 ori pe saptamana, cate 10-20 minute in fiecare zi, pana te obisnuiesti.Cand poti alerga 30 min (non-stop) mentii asta.

P.S:E bine sa alergi seara (sa nu manci cu cel putin 1 ora inainte de a alerga), faci dupa un dus si te odihnesti bine.Succes si sa ai un abdomen plat!hee hee

1 răspuns:
| Miriii a răspuns:

Eu fac joging pe la 7 din cam jumatate de km si funcioneaza! Succes tongue!