| Ionelutza_1752 a întrebat:

[VERGETURI!]Buna ziua, numele meu este Ionela, am 14 ani si am o mica problema cu vergeturiile. Dupa cate m-am informat, am aflat ca o data ce apar acestea nu mai dispar.Am inceput sa ma dau cu crema hidratanta, sa fac mai multa miscare, reduc mancarea si beau mult mai multa apa.Am nevoie de parerea dumneavoastra, credeti ca se vor diminua? Sau, imi puteti da un sfat prin care sa le pot reduce? Va rog frumos, imi trebuie neaparat sfaturi deoarece se apropie vara si nu vreau sa merg la strand/cu pantaloni scurti pe afara si sa mi se vada vergeturiile pe picioare.Multumesc anticipat, dau si funda.happy

1 răspuns:
| mada2396 a răspuns:

Foloseste crema pentru fermitate de la avon ca nu e foarte scumpa si da rezultate.si apucate serios de sport
funda?