| Cristinaaa57 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa visati o persoana si acea persoana sa va viseze si ea in aceiasi noapte? ce credeti despre acest lucru?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fiecare poate interpreta coincidențele cum dorește, depinde cât de mult și crede în acestea.

| Sociopat a răspuns:

Pura coincidenta.
Sau nu! Inseamna ca sunteti copiii profetiei renasterii lui Vlad Tepes. Profetia zice ca la o luna dupa ce cei doi copii s-au visat unul pe altul, Vlad Tepes va renaste si ii va impregna cu samanta intunericului. Voi veti da nastere unei fete si unui baiat. Fata si baiatul se vor imperechea si din ei se va naste Antihristul. Apocalipsa va incepe, Iisus va pasi din nou pe Pamant pentru a se lupta cu printul infernului. Iisus si-o va lua la caca de la printul infernului si va da nastere unui al doilea Antihrist ceea ce-l face pe primul Antihrist sa nu mai fie Antihrist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, s-a întâmplat. nu știu ce să cred, probabil a fost așa pentru că ne-am gândit mult unul la celălalt. doar o coincidență big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coincidenta

| MissADEEL a răspuns:

Visele reflectă gânduri și dorințe de când ești treaz. E o coincidență frumoasă, fiecare dintre persoanele respective se gândește una la cealaltă.

| zuzi12 a răspuns:

Mi s-a intamplat de mai multe ori. Parerea mea:Coincidente din iubire