| Madalina_2286 a întrebat:

Vi se pare normal asta? Ieri la informatica ne-am uitat la un film numit "El Orfanato", am crezut prima data ca este o comedielaughingdar nu era, era un film de groaza :-s.Mda,stateam la calculator langa un coleg si ne uitam la film.Doamne,ce film inficosator, si acum am ramas cu imaginile alea in mintebig grin.

Credeti ca este normal ca o profesoara sa ne puna un film de groaza? Adica, suntem doar in clasa a-VI-a.

Răspuns Câştigător
| mady_6656 a răspuns:

Da sunt de acord voi ar trebui sa alegeti filmul nu ea voi l-ati vizionat si aveti inca o varsta frageda anuntati profa ce prere aveti despre asta

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Sincer trebuia sa ii spuneti ca nu va place filmul ales. Si data viitoare propuneti sa alegeti voi filmul.

| Gorgan a răspuns:

Daca vreti un film bun, va recomand Dr. Strangelove