| ralucaralu a întrebat:

Vi se pare normal ca cea care zice ca e cea mai buna prietena nu vrea sa iasa niciodata cu tine, nu va vedeti decat la scoala putin si pe mess, cea care numau iti spune problemele ei, dar la ale tale nu se gandeste, care iese cu toate prietenele pe care le are( si foarte des), dar cu tine niciodata. Te invita si pe tine dar cand iese ea cu celelalte prietene ale ei si cand ii spui ca te supara chestia asta, tot ea e ofensata, zicand ca doar ii stric ziua mai tare. I-am spus tot ce nu imi convine (ca intr-un an nu ne-am intalnit deloc) iar mai demult ne faceam atatea planuri, dar ea a inceput cearta si tot ea mi-a spus ca s-a saturat. Ce sa fac? Ce parare aveti?

1 răspuns:
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Asta nu s enumeste "cea mai buna prietena".in plus mai ales ca ai vorbit cu ea si i`ai spus toate lucrurile care nu iti convin la ea iar ei nu i`a pasat ar trebui sa o lasi in pace si sa iti cauti o prietena care merita cu adevarat prietenia ta.nu o falsa:*