| Totulll1998 a întrebat:

Voi ati ierta persoana iubita daca v-ar insela?(durata relatiei 1 luna)

Răspuns Câştigător
| Isabella110 a răspuns:

Buna. Eu una nu as ierta pentru ca daca te-a inselat odata, o poate face lejer si a doua oara, plus ca este vorba de o luna, nu sunt 3 ani, nu sunt 10, nu aveti copii... Ai toata viata inainte, nu te opri la fiecare prost/a. Multa bafta!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să fac?
O relație de o lună presupun că nici nu a exitat!
Pa, pa.

| thegatekeeper a răspuns:

In nicun caz. Daca te inseala avand doar o luna de cand ati inceput relatia, imagineaza-ti ce s-ar intampla pe viitor, intr-un an, de exemplu. As expedia persoana respectiva imediat, daca as fi in situatia asta.

| KristalPop a răspuns:

Da, aş ierta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
SUB NICI O FORMĂ!
De-aci încolo fiecare îşi alege drumul său, fără discuţii!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Indiferent că relaţia are o durată de o lună sau un an.

| ellaells a răspuns:

Dupa doar o luna si deja te inseala?
Sincer, nu l-as ierta, daca a inceput de acum, iti dai seama ce va fi pe viitor...

| 1aprilie a răspuns:

Nu.Iti dai seama ca daca te înşală acum iti dai seama ca mai tarziu tot te va mai înşela.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Logic k nu as ierta-o si mai ales dupa o luna sa inceapa sa te insele este logic k nu!

| andreeadenisa384 a răspuns:

Logic nu as ierta.

| Rus_Lacramioara_1997 a răspuns:

Nu as ierta-o dupa o luna sa te insele...