| Oricine15 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre :
- Sa va cumpărați Pc sau
- Sa va puneti aparat dentar?
Acum sa lamurim :
PC-ul e visul meu. Vreau sa ma apuc de YT de mult timp bla bla si chiar imi doresc (unul din vise sper).
Aparatul dentar n-am fiindcă părinții nu au avut suficienți bani.
Întrebarea asta este pusă pentru un prieten doar ca am formulat-o astfel încât să fie pentru mine. Așadar astept răspunsuri, tin sa precizez ca e tare in dubii. Eu unul sunt mai subiectiv si as alege PC-ul acum el știe

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric as alege dintii, ca fara ei nu poti sa faci nimic, nu poti vorbi, nu poti deschide gura, ca se vad urat, nici macar canal de YT nu merge, ca tot urat esti cu gura "stricata.
Anul asta "dintii" si la anul, dupa ce mai strangi bani de la munca din vara si de la colindele de craciun, iti poti cumpara PC.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ce întrebare tâmpită.
Orice persoană care are grijă de sănătate ar alege aparatul dentar.

Răspuns utilizator avertizat
| JulyDreams a răspuns:

As alege aparatul dentar. Sanatatea si stima de sine sunt mai importante. Poate si atunci cand mananca il deranjeaza pentru ca nu-s ok dintii.
YT cum o sa faca daca ii lipsesc dintii din fata si are stima de sine scazuta? Fara sa rada sau fara sa-si arate fata poate.

| Oricine15 explică (pentru JulyDreams):

Da. dar mâncat n-are probleme
Oricum mersi de raspuns
El unu spune că alege PC-u fiindcă isi doreste mult (unul dintre vise)

| Oricine15 explică:

El din cauza dinților are un respect de sine mai scazut. presupun ca stiti si voi cum e (sau va imaginati), apropo are doar 1 dinte din fata si din cauza acestuia nu prea rade asa des cu persoane necunoscute etc.