| alex9109 a întrebat:

Voi ce ati alege/ati ales intre universitatile din Cluj, Iasi, Timisoara, Bucuresti?

Se spune ca Bucuresti este un oras care lasa de dorit in comparatie cu celelalte centre universitare din tara, dar oare Cluj, Iasi, Timisoara se ridica la nivelul capitalei in ceea ce priveste nivelul de studiu?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Timisoara e cea mai buna alegere

| FetitaCuCerceiiRoz a răspuns:

Decii
Cluj nu se compara cu Bucuresti'ul!
Iasi nu cred
Timisoara Da!
Eu zic sa mergi la timisoara!
Funda?!

| blutoniumboy a răspuns:

Depinde ce facultate anume vrei sa faci... daca vrei sa faci o facultate doar de dragul de a o face...mai bine stai acasa. Daca vrei sa faci o facultate anume, te poti interesa si vei vedea ca exista puncte tari si puncte slabe la fiecare dintre centrele universitare pe care le-ai mentionat. Parerea mea, facultatea din Iasi e destul de buna, cred ca merita!