| bogdan324 a întrebat:

Voi ce ati prefera? sa fiti copii de bani gata si sa nu va bage parintii in seama sau sa fiti copii normali care nu isi permit unele lucruri de oameni cu bani(ex iphone 4s, 5) si pe care parintii ii baga in seama? Tata nici nu ma baga in seama, mai mult imi zice:ia banii astia si fugi la joaca.Imi ia ce vreau(e ciudat faptul ca unele lucruri nu le ceream,desi mi le lua), dar fericit nu sunt.Ma chinui sa am si note bune,dar tot nu ma baga in seama, ce o fi avand de nu vrea sa vorbeasca cu mine? am gresit cu ceva? spuneti-va parerile...

2 răspunsuri:
| DeeutzaThaa a răspuns:

Întro relaţie familiară contează iubirea trebuie să discuţi cu părinţi tăi despre problema asta ei poate cred că te interesează bani mai mult aratăle că nu e aşa aratăle că te interesează şi cât de mult le pasă de tine
Eu nu am avut asemenea probleme dar nici nu miaşi dori să am
Baftă :*!

| bogdan324 explică (pentru DeeutzaThaa):

Da..am incercat...acum cateva luni sora mea a plecat in alta tara(e majora), nu ma intelegeam bine cu ea, din motiv ca era egoista, numai ei ii dadea atentie...de cand a plecat din Romania, tata dupa ce vine de la servici sta si se uita ca prostu' pe pereti, data viitoare il iau la bataie sa ii arat ca "il iubesc"