| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce note aveti la scoala? Eu am 9 si 10, nu ma laud sa stiti, voi? Si daca vretii imi spuneti si in ce clasa sunteti?

23 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt a 8-a. in afara de testele initiale, am luat in carnetele profilor 5 la engleza si 10 la religie!

| Emena a răspuns:

Sunt in clasa a 9`a.nu am note in catalog, dar am de la testarile initiale.am de la 4 in sus laughing

| fluturas a răspuns:

Pana acum si eu am avut tot asa 9 si 10, sunt in a7a si am doar un 10. la religie big grinhee hee

| Th3eo a răspuns:

Eu sunt in clasa a 8 a si am un 9 la romana si un 10 la istorie. felicitari pentru notele talebig grin

Pa, pa:X

| Rukhsandra a răspuns:

Inca nu am primit note chatterbox...

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Sunt clasa a șasea și am un 10 la bio! Dar mă așteaptă 3 lucrări și trebuie să învăț o groază!

| Marynna a răspuns:

Pai...eu sunt in clasa a7a.pana acum am doar un 10 la muzica(nu sunt cantareata, l-am luat pe o tema pe care am copiat-o in pauzalaughing)

in clasa a5a singura nota mai mica a fost un 6 la matestraight face dar dupa aceea am mai luat 7-8 de 10 +10 in teza si mi-a iesit media 10big grin

am avut media anuala 10 si in a5a si in a6a

sper ca si in a7ahee hee

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Sunt in clasa a-7a.Pana acum am avut toate mediile de 10, doar ca in clasa a6-a sem 1 am avut media 9 la romana.Acum am un 10 la chimie si unu la fizica.
O zi frumoasa!

| Myuu a răspuns:

Se scot nu va faceti griji, anul trecut am luat un 7 la mate si media mi-a iesit 9 in rest doar 10.

| AdelinaC a răspuns:

Felicitari pentru medie, ma bucur sa aud asa ceva!
Sunt a11-a...anul trecut am avut decat o singura medie de 9, in rest numai 10.

| misss a răspuns:

Eu sunt in a 11a...
Si am inceput cu stangulstraight face...am un 5 si un 6
sper sa le corectez cat mai repedehappy

| JuLien a răspuns:

Cls 9-a
am inceput cu stangul :2 la latina
pe urma am bagat dreptu: 3 la fizica
pe urma mi-am bagat picioarele: 3 la fizica
mi-am folosit creieru: 10 la engleza:X

| positivity a răspuns (pentru JuLien):

Acum eşti a XII-a, nu?
Și eu am început destul de nașpa, acum în clasa a IX-a.
Am luat un 2 la chimie, și pe lângă această frumoasă notă am mai luat și un 5 la fizică. Și probabil voi lua și un 5 la mate (sper).
Nu înțeleg nimic; e nașpa la mate-info!

| JuLien a răspuns:

*vroiam sa zic 3 la matelaughing

| raluk200 a răspuns:

Nici eu nu ma laud dar media anuala in toti trei anii a fost 10, deci am avut doar 10, cu mici exceptii de vreo 2/3 de 9. Felicitari si tie! PS-sunt in clasa a 8-a.

| Ems a răspuns:

Bravo! Pentru unii sa ai note mari inseamna ca esti tocilar, lucru care nu e adevarat deloc.(asta denota ca ei nu pot avea ce ai tu, invidiaoh go on) Oricum eu sunt a 8-a si am si eu 9 si 10, dar cateodata si cate un 8big grin. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt in a treia si am: 2 B si 3 FB la mate 3 FB la romana 2 FB la sport!

| AlexandraPrincess a răspuns:

A7a...am 8,9, 10

| elena445 a răspuns:

Buna.Eu am 9 si 10 la scoala la fel ca si tine.Trec in clasa a-6-a.Te felicit pentru notele luate. Tu in ce clasa treci?

| elena445 a răspuns:

Va felicit pe toti

| DeCeMaiContează a răspuns:

Buna! Am 7, 8, 9 si 10.Am doar un 7 pe care l-am incasat la biologie crying si cea mai mica a fost 6 crying

| andrei20121999 a răspuns:

Numai 10hee hee big grin