| FD34567 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre "cele 3"? Stiti la ce ma refer laughing adica cele cateva fete din fiecare clasa ( 2, 3,4 dar de obicei 3 ) care sunt( sau doar se cred ) cele mai frumoase, mai bine imbracate, mai populare dar cu o sute de fite si care sunt rautacioase cu mai toata lumea?
Voi aveti astfel de fete in clasa? Ce parere aveti, voi ati vrea sa aveti o viata ca a lor?

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Acum e prima data cand aud de asa ceva laughing La noi in liceu statea treaba un pic diferit, impartirea asta era facuta dupa randurile de banci: un rand cu tipele "populare", dar nu in sensul descris de tine, adica nu se imbracau cine stie cum, doar ca fumau si chestii gen, se credeau ele cool, dar nu prea le iesea; apoi un rand cu tipele mai "sterse', fetele cuminti cum ar veni si randul din mijloc cu cele doua mai bune din clasa + baietii. Nu-ti spun pe ce rand eram eu, ca sa nu para ca ma laud. big grin

In ceea ce priveste viata lor, nu le-am invidiat niciodata nici pe unele, nici pe altele, ba chiar ma bucur ca am stat la ore in timp ce unele chiuleau si altele se agitau excesiv. Acum fiecare si-a vazut de drumul ei, dar eu una sunt destul de multumita cu ce am reusit sa fac de atunci.