| Giulia97Anna a întrebat:

Buna voi aveti in clasa la voi fete cu fite adica pitipoance? eu da

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si imi pare rau cate odata (se pupa pe buze "yach" cine stie ce boala au mai luat, si altii le cad la picioare) dar uneori prostia lor ma amuza (se machiaza prost si la fiecare cinci minute se dau cu glos de zici ca sunt scapate in cap, si ici nu prea stiu sa citeasca ceea ce ma face sa mor de ras)
Asta e cea mai mare dovada de prostie la o fata, poate ca imi pare rau de ele, poate ca nu, eu sunt indiferenta, e viata lor, se pot taia si cu furculita, tot niste persoane cu creier o sa ramana doar ca nu il pun in fuctiune si isi fac o "reputatie" gresita (cred ca stii la ce ma refer)

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Da.dar bine ca nu am multelaughing)

| Eatmygun a răspuns:

Am una care se macheaza mereu (prea mult), se imbraca sexy, analfabeta, proasta, umbla cu toti baietii, rade la orice. Asta inseamna pitzip04nc4?