| Andreea_2287 a întrebat:

Voi ce probleme aveti?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt prea a dracu. Mi-am dat seama recent de asta

| Silvia a răspuns:

Uite chiar mă apuc să îţi zic ţie toate problemele mele.

| User a răspuns:

-1 mil $. Ce zici? Ma rezolvi?batting eyelashes

| LoveToHate a răspuns:

In clipa asta am o problema groaznica!

Am un cos in obraz...si moooor... vreau sa scap de el si nu stiu cum!

Tu ce problema ai?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu...nu am prieteni straight face vreau prieteni, doar pentru ca sunt emo ma trateaza ca pe o straina si ca am pe cineva [my best friend]cu mine se uita la ea ca, normal de ce sa stea pe langa mine sunt emo-ista si nu are ce cauta langa mine.Anul asta a fost diferit.toata lumea ma privea frumos, imi zambea si nu stiu. S-au schimbat dar eu tot nu stiu ce sa facstraight face

| Andreea_2287 explică:

Pai viata mea e o problema