| croissant a întrebat:

Voi cei care sunteti într o relație cum este? Puteti sa va luați de exemplu haine care va plac fără să ii cereți opinia iar daca lui nu ii place va mai luați acel ceva?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Chiar daca nu ii place eu tot il iau nu trebuie intotdeauna sa tin cont de acea parere.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimpotriva, mie nu imi plac hainele ei. Dar nu am stat vreodata sa ii interzic ceva. Nu e propietatea mea. Niciodata nu o sa fac asa ceva.

| Chubby2104 a răspuns:

Chiar dacă îmi interzice să nu îmi iau acel ceva eu tot îl iau. Aceea persoană cu care sunt trebuie să fie conștientă de faptul că este împreună cu o persoană pentru că îi place ce este în interiorul său (nu mă refer la inimă, rinichi sau alea alea) nu pentru exterior.