| NARCYS190 a întrebat:

in ultimul timp am inceput sa vorbesc cu o fata pe care o plac si cred ca si ea ma place as vrea sa intru intr-o relatie si nu stiu cum sa-i spun.Si nu ma luati cu chestii de genu spune-i direct. Spuneti-mi de exemplu ce ati facut voi.
NU ma judecati e prima data cand fac o chestie de genu asta.

Răspuns Câştigător
| Arkhasas a răspuns:

Ştii,asta ar trebui să vină de la sine, după ce o săruţi, nu trebuie să-i spui tu iei: Hai să fim într-o relaţie!

4 răspunsuri:
| Ajutatorool a răspuns:

Buna pisi, ce cod optim scrii... si de acolo a sarit pe mine si nu am mai avut ce sa fac.

| Arcani a răspuns:

Omule inainte de ai spune ce simti asigurate ca are incredere in tine si incerca sa-i acorzi atenitie speciala.Cand vei fi sigur ca te place si ca tu o placi atuci cred ca trebuie sa-i spui

| vladut91 a răspuns:

Tragei un mozol daca mai ai toti dinti in gura dupa asta frea sa fie cu tine

| LisaZafre a răspuns:

Da-i de inteles ce vrei, si vezi cum reactioneaza si ea