| Anileda a întrebat:

Voi credeti ca oamenii care se imbraca aproape tot timpul in haine de firma au bani? sau sunt instariti? eu am in clasa o fata care vine cam mereu numai in firma imbracata...

8 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Scurt si la obiect: pentru a aparea mai importanta. Dar retine, pentru a parea.
Cunosc persoane pentru care daca ai haine de la una din firmele cunoscute ar fi nu stiu ce realizare. O prostie.

| YOLO3e333 a răspuns:

Aici e cu dus si intors intr-un fel. poti sa te imbraci cu haine de firma din obor sau poti sa te imbraci cu haine de firma de la magazinele originale... Deci nu are neaparat bani.

| Daiana90 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu cred ca toate sunt asa.Eu am in clasa care are numai haine de firma si cand colo am aflat ca le are pe toate din Spania, de la matusa ei, ii trimite hainele ce nu ii sunt bune, care sunt prea mici i le trimite ei.Dei practic nud a niciun ban pe ele, nu e bogatahappy.

| coddy24 a răspuns:

Buna, cei care se imbraca cu adevarat in haine de firma dau 2oo-3oo de lei pe o camasa sau o fusta etc mai nou sunt hainele de firma care`s facute pe vapor din china spre romania, si daca vezi o eticheta pe care scrie armani guci etc...nu e neaparat de firma big grineu am 2 tricouri identice unul firmat si altu nu ...identice( nu iti dai seama de diferente) si ca pret
poate asa vrea ea sa iasa in evidenta big grin tu imbraca`te cum crezi ca te simti mai comfortabil happy have fun

| iuliana21 a răspuns:

In general da. daca nu ar avea banii oare de unde sa isi cumpere doar haine de firma.nu?

| emasweetgirl a răspuns:

Majoritatea sunt falsuri.nu cred ca oricine isi perminte D&G si Versace.hainele alea care le vezi la ei sunt doar sa faca impresiewinking
sa se laude si c-am atat.
sa se dea rotunzi ca au cu cehee hee

| mikoto a răspuns:

Nu are neaparat bani, deoarece poate avea o ruda care face haine de firma si ii poate face cadouri haine de firma

| ciinevaaaaa a răspuns:

Nu neaparat! poate nu are chiar asa multi bani dar vrea sa cumpere lucruri de calitate care tin mai multthinking