| kwjsgajj a întrebat:

Voi credeti in dinozauri?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa credem? Da ce sunt dumnezeu? Exista dovezi destul de clare pentru existenta lor

| kwjsgajj explică (pentru suntserios):

Exista mata

| suntserios a răspuns (pentru kwjsgajj):

Atat te a dus capul sa raspunzi?

| Catrice a răspuns:

Normal. Am unul în curte, îl am de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunici care la rândul, or îl au de la stra-străbunici care îl au de la stra-străbunicii lor.

PS: l-am învățat sa fie și carnivor, chiar dacă special lui este erbivora.

| Andreeush a răspuns:

De ce să nu credem în ei?
Normal că au existat și ei pe Pământ candva.
Sau ai impresia că scheletele de dinozauri din muzee sunt din plastic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca da.
Dar oare dinozaurii cred in noi?