| miamouse a întrebat:

Voi credeti in horoscop? Eu sincer da happy De aceea, as vrea sa va rog, daca stiti, sa imi dati un site cu horoscop-ul pe care il considerati cel mai adevarat, care credeti ca de obicei vi se intampla. Parerea mea este ca eastrolog este destul de sincer, dar nu stiu sigur, astept opiniile voastre, pupici!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cred in ce fac eu.De ce sa dau vine pe horoscop ca am avut o zi proasta cand eu stiu ca e strict vina mea? Ma consider suficient de matura ca sa nu mai cred in asa ceva
P. Sbig grinoar cu Varsatorii nu am inteles treaba

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Nu cred in predictiile date pe zi, lunar. Mi-as dori sa-mi faca un astrolog astrograma, un horoscop personalizat, dar imi trebuie si ora nasterii si mama nu o stie.