| anonim_4396 a întrebat:

Iubiti pe cineva in prezent? ce anume simtiti pentru persoana respectiva? ce e atractie fizica ce e iubire?

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Da, si as prefera sa nu o fac. Ce simt? Durere. Ma atrage fizic? Mult.

| mentholinks a răspuns:

Vrei sa te hranesti cu sentimentele noastre? Atractia fizica fata de iubire este ca masturbarea fata de sex.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Nu iubesc pe nimeni deocamdata

| Laur195 a răspuns:

Da, o plac pe colega mea de banca si am 14 ani.
Sentimenul nu stiu sa ti-l descriu insa e unul frumos (cand o vad parca brusc sunt mai bine dispus, cand ne luam in brate nu mai spun, de sarutat nu ca nu suntem impreuna...Si da, e si atractia fizica insa o iubesc si pe fata din interior, nu doar pe cea din exteriorwinking

Răspuns utilizator avertizat