| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Voi nu va intristati si nu va ingrijorati atunci cand vedeti ca nu mai obtineti funde?

Răspuns Câştigător
| AiDuTzA a răspuns:

Trebuie sa gandesti pozitiv!happy dand cat mai multe raspunsuri, sansele de a primi funda cresc!big grin si chiar daca nu ai primit, gandeste-te ca poate nu ai fost destul de explicita sau nu ai dat cei mai bun din tine(stiu ca suna cam ciudatlaughing ) si cineva a fost mai bun ca tine la acea intrebarewinking
nu te descuraja, incearca sa rasp. la cat mai multe intrebari cu raspunsuri cat mai bunebig grin

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Suntem aici să fim utili, nu să alergăm după fundițe!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

rolling on the floor lol, ce întrebare tâmpită rolling on the floor de ce m-aş îngijora că nu primesc funde?! laughing şi dacă nu le primesc şi dacă le primesc, tot acelaşi lucru e, nu-i lumea reală, deci ce-mi pasă? dacă respectivu consideră nu n-am meritat fundă ce să-mi fac, să mă omor? treaba lui, dacă aste e părerea lui nu i-o pot schimbawinking oricum, mi se rupe de fundele virtuale, că nu-mi ţin nici de foame, nici de cald, nici de sete, de nimic nici măkar în cap n-o pot pune laughing deci, dc m-ar interesa?

| push2gl a răspuns:

Nici n-am dormit din cauza asta

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nulaughing
ce motiv as avea sa ma intristez pentru o amarata de funda?
nu castig nimic oricum daca o primesc
bye.

| TSO7 a răspuns:

Ba da, sunt trist, imi dai funda :X?

| ZEU93 a răspuns:

Nu ma ingrijorez, pentru ca inseamna ca nu am dat cele mai bune sfaturi iar data viitoare o sa-mi dau silinta mai mult happy

| BeautyTeacher a răspuns:

BA Da LOL trebuie sa m sinuciid

| Kittynika a răspuns:

Nu

| puffika a răspuns:

Nu fiindca fundele sunt ceva arbitrar pe site.

| Mary_5158 a răspuns:

Eu nu raspund, sau ajut pe cineva in schimbul unei ''fundite'', o fac pentru mine, si din dorinta de a ajuta pe cineva cu ce pot

| Zazu a răspuns:

La asta m-am gandit toata noaptea! nu stiam eu de ce am insomnii...

| DyDy7432 a răspuns:

Ba da eu nu am niciuna. crying