| iEmonel a întrebat:

Daca nu va dau funda va intristati?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Nu, nu e ceva grav si nici suparator, am destule fundite, banuiesc ca pe merit, moaca nu vreau si nici pomana...:d

| Азбука a răspuns:

Da, eu plang. Pentru ca singurul tau neuron a murit de plictiseala straight face

| iEmonel explică (pentru Азбука):

Daca inca ai ramas la faza cu un singur neuron te invit sa cauti pe google cati neuroni sunt in capus-orul unui om.

| ZaineaM a răspuns:

Eu ma sinucid asa ca da-mi mie. vrei sa ma ai pe constiinta?

| iEmonel explică (pentru ZaineaM):

Mi-am omorat constiinta. devil

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru ZaineaM):

Asa ceva rolling on the floor

| ShyKido a răspuns:

Foarte.

| elysya a răspuns:

Dc? uneori da cand utilizatorul nu a dat celui care avadreptate