| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de mai mult de 2 luni...mai mult prin mesaje ce'i drept.ne-am cunoscut la o petrecere a unui prieten comun.Acum o luna de zile ea vroia sa fie cu mine dar eu... din motive neintelese nici ce mine am refuzat-o.Acum are prieten. dar vorbeste mai mult cu mine decat cu el.problema este ca sunt mai timid si imi este rusine sa ma intalnesc cu ea si sa ii spun ca vreau sa fim impreuna.pentru ca stiu ca si ea vrea asta. ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| adyy33 a răspuns:

Pai spune-i tot printrun mesaj este unpic mai usor nu ii vezi reactia (ca tine am fost si eu)