| AncaaAnnca a întrebat:

Vorbesc cu un tip de care imi cam place. Eu i-am spus odata intr-un fel si s-a enervat si nu am mai vorbit dupa care el m-a bagat in seama. El mi-a spus ca-s perversa laughing si eu i-am raspuns cu un "ei naraised eyebrows". Atunci mi-a spus ca l-am enervat iar. Eu i-am spus ca daca il enervez asa des si tare sa nu mai vorbeasca cu mine si el a spus ca vrea sa vorbim in continuare.
Ma place oare?... sau. thinking
Fundaa :3.

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

Da desigur ca te place plus ca te-a bagat in seama vrea sa vorbeasca cu tine in continuare daca nu te placea nu mai vorbea cu tine si te lasa in pace adica te idnora dar se vede ca simte ceva ca nu e indiferent fata de tine fundita happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place

| Seepty a răspuns:

Tot ce e posibil sa te placa daca da semne asa clare, el face asta pentru a te enerva pe tine sa vada cum reactionezi.