Voteaza-ti preferatul si ajuta-l sa ajunga Userul Anului 2019! Nu uita nici de Premiul Surpriza!

Am trecut de etapa nominalizarii si verificarii si dam drumul etapei de votare pana pe 6 ianuarie ora 23.59. Puteti vota din contul vostru de la sectiunea Alege Userul Anului. Alegeti-l pe cel pe care il considerati cel mai potrivit pentru titlul de Userul Anului, cel pe care l-ati vazut cel mai implicat si devotat scopului comunitatii: acela de a ajuta membrii.

Ce trebuie sa stiti:

– puteti vota doar daca aveti cel putin 50 de raspunsuri si 15 zile pe site. Altfel, sectiunea apare in cont cu urmatorul mesaj: “Ne pare rau, dar inca nu poti vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de raspunsuri validate si 15 zile de la crearea contului. Daca atingi numarul de raspunsuri pana pe 6 ianuarie, vei putea vota si tu.”

– fiecare utilizator eligibil poate vota o singura data, un singur utilizator din lista

– votul este secret

– numele utilizatorilor din sectiunea de votare sunt afisate aleatoriu, in alta ordine la fiecare logare

– valorile punctelor acordate votului unui utilizator:

pana in 100 de raspunsuri – 1 vot = 1 punct

100 – 500 de raspunsuri – 1 vot = 3 puncte

500 – 1000 de raspunsuri – 1 vot = 5 puncte

peste 1000 de raspunsuri -1 vot = 10 puncte

* un expert primeste un bonus de 10 puncte la vot.

Acum dam drumul si concursului pentru Premiul Surpriza. Raspundeti cu numele utilizatorului care credeti ca va iesi Userul Anului, cat si punctajul cu care credeti ca va castiga. Daca ati nimerit exact puteti castiga Premiul Surpriza pus la bataie de noi! Altfel se va lua în considerare cel mai apropiat punctaj daca sunt mai multi useri care au ghicit numele, dar nu si punctele. În cazul în care vor fi mai mulți useri cu aceleași nume și punctaje se va ține cont de activitatea sa din comunitate (răspunsuri premiate de noi, fundele primite, vechimea în comunitate).

Succes tuturor!

Am revenit: Userul Anului 2019 este sadrian, iar cel mai activ user nou este Bizon95. Premiul Surpriza este castigat de ChiftelutaCrocanta2

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adry

| xeum a răspuns:

Sadrian46, fara indoiala va castiga

| Dalmore a răspuns:

Foarte ciudate persoanele de pe listă, în afară de Adry. sad

| Jus7t a răspuns:

Adry.

| Adry05 a răspuns:

Frate ce frumos, mă faceți să plâng laughing))

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unde e pe site secțiunea - ALege Userul Anului -, că nu o găsesc?

| Drimmero a răspuns:

Sa-i dam lui Adry o sansa, zic

| Adry05 a răspuns:

Pentru campania mea electorală ofer în loc de saci de făină și zahăr bucket-uri KFC
votați PNA (Partidul Național Adry) - Mulțumim pentru finanțarea partidului @Ju7t

| RAY a răspuns:

Mam grabit sa raspund, o sa mai ma gandesc

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Dar si tu meriti felicitari

| ksuper31 a răspuns:

Corbulalbrosu

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Eu am văzut numai răspunsuri date la mișto din partea lui.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Conteaza ca a raspuns, asta conteaza, omul a stat de pe 9 ianuarie zilnic pe site, sunt 11 luni si 24 de zile, a raspuns la orice intrebare pusa, un site functioneaza pe trafic, pe cati vizitatori ai, cat stau aia pe site, asa vin bani, daca ar fi vorba de calitate as merge pe Mosotti, e user nou si nu se putea nominaliza

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

RoCkKiD,NLS,NietzscheFrumosSiDesteptSunt nu sunt persoane ciudate, chiar dau raspunsuri bune, de calitate

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Eu am aproape 10 ani de cand am contul, dar ok laughing)

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

"Mult" nu înseamnă și calitativ. Nu am văzut multe răspunsuri corecte din partea lui, doar batjocură, dar având în vedere cine a câștigat anul trecut rolling on the floor are multe șanse și el. Andreeush nu înțeleg ce caută acolo, nu am văzut sa dea vreun răspuns complex sau mai lung de 2 rânduri vreodată. Pe restul nu prea i-am văzut. Pe darrio ăla cred că l-am blocat că numai aiurea răspundea.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Tu in 10 ani ai 28 de mii de raspunsuri, el in doar 11 luni 15 mii de raspunsuri, depinde pe ce punem valoare ADRY

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Si ea are multe raspunsuri, esti invidioasa laughing

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca am avut destule perioade cand n-am intrat mult din lipsa de timp si perioade cand intram zilnic luni de zile si raspundeam la zeci de intrebari intr-o zi. Si cum a zis si Dalmore, rar am vazut raspunsuri bune venind de la el. Singurii care chiar merita nominalizare de acolo sunt Corbulalbrosu, NLS si Nietzsche

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt, pentru că ea chiar mi se pare că a dat răspunsuri utile. Sper să câștige.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Si eu la fel anul asta, am intrat mult mai rar,doar luna asta mai mult,repet meriti felicitari,si eu ma gandesc pe cine sa votez acum, calitate vs cantitate, nu-mi place ca ignora usor, ma ignorat fara motiv, frate ai o varsta nu poti fii asa hipersensibil, esti trecut prin viata

| Adry05 a răspuns (pentru Dalmore):

Te puuuuup

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

A dat in masura cunostintelor ei,stii cum e, fiecare percepe diferit ce e calitate sau nu, nici eu nu am dat mereu raspunsuri de calitate, sper ca nu te superi pe mine, stii de gluma, am destui dusmani

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc happy

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Cam lesbian compliment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Si pentru ca sadrian raspunde la intrevarile fara raspuns din 2009 ca sa primeasca punctelaughing

| Vikaa a răspuns:

Adry

| Dalmore a răspuns (pentru Adry05):

Puuuupic, eu și never cred că o să fim mai dezamăgiți decât tine dacă nu câștigi rolling on the floor.

| Adry05 a răspuns (pentru Dalmore):

Câât de drăguț, dooaaamne :3

| Mosotti a răspuns:

Sadrian46, el cred ca va castiga.

Pentru mine nu conteaza ca cineva doar raspunde RAY, ma intereseaza si ce raspunde, aia conteaza cel mai mult. Si mai bine 20 raspunsuri bune decat 150 aiurea. Daca sunt 150 si bune, e si mai bine. Punctajul nu stiu cam cat va lua, zic asa estimativ cam minim 500 de puncte, gandind ca ia pe vot 5 puncte.

Aia cu userii cu acelasi nume nu prea am inteles-o, daca e numele real da, insa nu stiu daca merge ca doi useri sa aiba aici acelasi username.