| Trollerul a întrebat:

Vreau ajutor cat mai repede, am mai avut probleme cu prietena si tot voua v-am cerut ajutorul. Avem 3 luni impreuna dar nici nu se vede, ne certam de parca am avea ani impreuna, deci am ajuns la 2 luni, incepeam sa ne certam groaznic din motive care ea le gasea mereu si simt ca mor aici. Ne-am impacat dupa ce am cedat dupa doua luni de relatie si ea tot plangea si alte chestii. Si eu am plans mult dupa ea... dupa 2 saptamani ce am stat despartiti m-am gandit sa ii propun sa o reluam de la 0, a fost perfect la inceput, ieri am implinit 3 luni, de 2 aproape 2 saptamani ne certam in fiecare zi, si nu exagerez cand zic in fiecare zi, in fiecare zi gaseste cate o tampenie din care ne certam si simt ca cedez din nou psihic. Eu incerc sa evit certurile din toate puterile mele, ea gaseste ceva mic si il transforma intr-un scandal monstru si daca vreau sa imi dau si eu cu punctul de vedere, ea i-a ce am zis eu si intoarce impotriva mea, nu pot sa cred ca zic asta dar deja imi e frica sa ii mai comentez de frica sa nu vrea sa ne despartim. Mai am putin si cred ca o sa ma imbolnavesc de la atatia nervi, ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Caută-ţi altă iubită,după părerea mea iubita ta e puţin isterică laughing,să nu te superi dar mie aşa mi se pare happy. Discută cu ea şi spune-i tot ce te deranjează la ea şi după ce discutaţi vă stabiliţi anumite norme cum ar fi respect reciproc,sinceritate, onestitate. Poate că nu sunteţi compatibili, oricum nu pune aşa mult suflet într-o relaţie nu se prea merită, oricum într-o bună zi se va duce la despărţire, mai bine acum decât mai târziu.Baftă!
FUNDĂ?happy

| Masochistul12 a răspuns:

Sa o lasi,sincer nu e prea "normala" din cate zici tu, nu prea merita, te face nervos doar, pentru ce sa stai cu ea? Gasesteti o fata care sa te merite, asta isi bate joc de tine sincer. Bafta!

| Criste_Beatrice_1980 a răspuns:

Încearcă sa ii aduci flori si sa-i faci complimente

| Criste_Beatrice_1980 a răspuns:

Fă-i complimente si cumpărat flori