| cristinaelena2012 a întrebat:

Vreau idei de farse pentru prietenul meu.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi inspira de aici,
http://www.realitatea.net/......47910.html
Te pup!

| hecamefrommetalland a răspuns:

Poti sa ii spui ca te desparti de el, sau angajezi pe cineva cu care sa stai aproape, de fata cu el astfel incat atunci cand va intreaba ce e cu voi sa spuneti ca sunteti impreuna, poti sa ii spui ca sari de la balcon(astea sunt farse cam rele) sau sa ii arunci cu o placinta in fata(clasic), ii poti pune frisca pe mana cand doarme si il poti atinge pana se scarpina cu ea etc.

| pufuletzuu a răspuns:

Sti un metin2? fain

| αdrïαη19 a răspuns:

Banda adeziva pe spatele mouse-ului daca e optic big grin sau spune-i ca ai pe altcineva ( altcineva acela sa fie mai mare ca el adica musculos )