| Dariuka245258 a întrebat:

Vreau sa fac niste farse la telefon.Dati-mi idei, va rog. Funda

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

Zi-le ca au castigat ceva la un concurs si ca sunt asteptati in cel mai scurt timp in fata... nu stiu, unui magazin, unui sediu (de ex. Vodafone, Orange) si sa te sune cand sunt acolo sau sa intrebe la caserie dupa premiuhee hee))

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Din cauza unor astfel de intrebari, unora dintre noi, ne piere cheful de a mai raspunde.
De ce este nevoie sa faci farse la telefon? Oricui le-ai face, tot se poate sa se supere cineva.

| SteinZer0 a răspuns:

Chiar azi am primit o tentativa penibila de farsa la telefon.
Idee: Lasa-te.