| Joeee a întrebat:

Vreau niste mesaje (sms-uri) amuzante. ma puteti ajuta? >funda:

Răspuns Câştigător
| JustInCase_1628 a răspuns:

Mai tii minte cand mergeam cu trenul, eu am scos c**u' pe geam si tu fata, iar lumea spunea ca suntem gemeni?
E adevarat ca morcovii sunt buni pentru vedere? Normal! Ai vazut vreodata iepure cu ochelari?
De craciun daruieste chiloti din fibra de porumb! E un cadou foarte util, avand in vedere ca la cea mai mica basina se creaza o mare de popcorn!
Nu te preocupa daca, intr-o zi, Muma Padurii o sa te imbratiseze, doar nu se intampla des sa iti regasesti sora geamana...
Care e diferenta dintre o poarta si o curea? Cureaua se poarta dar poarta nu se curea.
Cum e mai bine, un pantalon rupt in c*r sau un c*r rupt in pantaloni?